شركت فضای سبز نیروانا

کدام گیاهان آپارتمانی را بخریم

ممکن است فکر کنید که خانه شما برای نگهداری گیاهان بسیار کوچک است، اما آن چیزی که شما نیاز دارید یک پنجره یا میز است تا بتوانید طبیعت را به خانه خود بیاورید. اگر میخواهید بدانید چه گیاهانی برای آپارتمان شما مناسب است، ما را در ادامه همراهی کنید. در این پست قصد داریم چهار نوع از بهترین گیاهان آپارتمانی برای فضاهای کوچک را به شما معرفی کنیم که علاوه بر زیبایی ، هوای داخل آپارتمان شما را نیز با مکیدن آلاینده ها پاک می کنند.

بهترین گیاهان آپارتمانی در ایران کدامند

کدام گیاهان آپارتمانی را بخریم ؟

۴ نوع از گل های آپارتمانی که نگهداری آنها آسان بوده و مناسب شرایط سخت هستند را برایتان معرفی میکنیم. برای خریداری گل های آپارتمانی با نیروانا تماس گرفته و یا حضورا به نمایشگاه گل و گیاه نیروانا مراجعه فرمایید. این گیاهان آپارتمانی علاوه بر زیبایی ، تصفیه کننده هوا ، خوشبو کننده هوا ، فضای کمی را نیز اشغال میکنند.

گل آپارتمانی اسپاتی فیلوم ( PEACE LILY )

اگر شما به دنبال یک گل آپارتمانی هستید که شکوفه های زیبا تولید کند، بی شک این گل PEACE LILY است. برخلاف بسیاری از گیاهان ، گل اسپاتی فیلوم یکی از معدود گیاهان آپارتمانی است که نیاز به نور خورشید زیادی ندارد. هنگامی که آلودگی هوا داخل خانه شما می آید، این گل مانند مکنده عمل کرده و آلودگی را به خود جذب میکند. از جمله آلاینده هایی که این گل به خود جذب میکند؛ استون ، آمونیاک ، بنزن ، اتیل استات ، فرمالدئید ، متیل الکل ، ترشیلا اتیلن و کایسن می باشد.

بهترین گیاهان آپارتمانی

گل آپارتمانی نخل دم اسبی یا لیندا ( Ponytail Palm )

نگهداری آسان از ویژگی های اصلی گل آپارتمانی لیندا است. این گل زیبا بدون هیچ توجهی به آرامی رشد می کند و برای فضاهای کوچک ایده آل می باشد. گل لیندا همچنین تصفیه کننده آلاینده های آمونیاک ، فرمالدئید ، تولوئن و کایسن در هوا می باشد.

بهترین گیاهان آپارتمانی

گل آپارتمانی آگلونما ( Chinese Evergreen )

آگلونما یک گل آپارتمانی زیبا و گرمسیری بادوام است. این گل نیاز به نگهداری و توجه فوق العاده کمی دارد و در نور کم نیز رشد می کند. این گیاه برای از بین بردن بوی بد هوا عالیست.

بهترین گیاهان آپارتمانی

گل آپارتمانی مار ( Snake )

گل Snake یکی از ساده ترین گیاهان خانه ای است که به عنوان گیاه چهارم از آن نام میبریم. این گیاه هوای گرم و خشک را دوست دارد، اما می تواند دمای کولر را نیز تحمل کند. در حالی که این گیاه نور خورشید را دوست دارد اما بدون نور خورشید هم میتواند زندگی کند. همچنین این گیاه نیاز به آبیاری زیادی نداشته و با آب کم نیز قادر به ادامه حیات خود است. این گل زیبا میتواند هوای خانه شما را از آلاینده های الکل استون ، بنزن ، فرمالدئید و کایسن پاک کند.

بهترین گیاهان آپارتمانی

در بالا ۴ نوع از بهترین گیاهان آپارتمانی را برایتان نام بردیم؛ اگر گیاهان آپارتمانی دیگری میشناسید که برای فضاهای کوچک مناسب هستند، آن را از طریق دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. 

امیدواریم این پست شما را برای زندگی شهری سبز و سالم تشویق کرده باشد. منتظر نظرات شما هستیم.